КОНТАКТИ

© Gutti-Dekor, 2009-2011 р.

  Древосан – рідкий препарат на базі з'єднань бору, четвертинних солей і IPBC, призначений для захисту будівельної деревини проти грибків, цвілі, синяви, моху, водоростей і дереворуйнівних комах в інтер'єрі, екстер'єрі, а також проти проростання дереворуйнівних грибків .


  Сфера застосування : дерев’яні конструкції дахів, стіни, підлоги, дерев’яні решітки, перегородки, мансарди, садові меблі, огорожі та ін., які не мають безпосереднього контакту із землею, а також цегляна кладка та інші матеріальні основи, вражені пліснявою, мохом, водоростями, бактеріями або грибками.


  Підготовка основи : деревина має бути очищеною від кори, лика, всіх забруднень і старих фарб. Частини, вражені дерево руйнуючим грибком, слід ліквідувати та замінити здоровим просоченим деревом.


  Спосіб застосування : перед застосуванням розвести водою у співвідношенні 1 кг. продукту на 1 л. води (суха деревина вологістю до 25 %). У випадку проведення санування зараженої або вологої деревини (більше 25 %) застосовують не розведений Древосан. Пензлем або розпиленням здійснюють одну, дві або три обробки в залежності від сфери застосування і вологості деревини. Наступний шар наноситься після висихання попереднього.


  Кольорові модифікації : зелена, коричнева. Препарат без барвника тонує дерево у світло – жовтий колір.