КОНТАКТИ

© Gutti-Dekor, 2009-2011 р.

  Древосан ACQ – є рідким просочувальним препаратом, що розбавляється водою, призначений для захисту конструкційної деревини проти дереворуйнівних комах і гнилизни включаючи деревину з постійним контактом із землею або водою. Гарантує тривалий і надійний захист дерев’яних конструкцій від грибків, плісняви, синяви, моху, водоростей, бактерій та комах – шкідників. Не вимивається, придатний як для деревини всередині приміщень, так і для зовнішніх дерев’яних конструкцій, що піддаються атмосферному впливу.


  Сфера застосування : Призначений перш за все для захисту конструкційної деревини, яка в постійному контакті із землею або водою, стіни, підлоги, дерев’яні решітки, перегородки, мансарди, садові меблі, огорожі та ін., які мають безпосередній контакт із землею, а також цегляна кладка та інші матеріальні основи, вражені пліснявою, мохом, водоростями, бактеріями або грибками.


  Підготовка основи : деревина має бути очищеною від кори,лика,всіх забруднень і старих фарб. Частини, вражені дерево руйнуючим грибком, слід ліквідувати та замінити здоровим просоченим деревом.


  Спосіб застосування : перед застосуванням розвести водою у співвідношенні 1 кг. продукту на 9 л. води при зовнішній обробці, 1 кг продукту на 19 л. води внутрішній обробці, або 1 кг продукту на 49 л води – просочування у автоклаві. Пензлем або розпиленням (10 % розчином) здійснюють одну, дві або три обробки в залежності від сфери застосування і вологості деревини. При обробці деревини вакуумним методом використовують 1-4 % розчин .


  Кольорові модифікації : оливковий колір.