КОНТАКТИ

© Gutti-Dekor, 2009-2011 р.

  Древосан Піро – високоефективний концентрований, що розводиться водою, антисептик для захисту деревини від вогню, а також гниття і дереворуйнівних комах. Гарантує тривалий і надійний захист дерев’яних конструкцій від дереворуйнівних комах, таких як будинковий гриб, жук-точильник, бактерій та комах – шкідників.


  Сфера застосування : протипожежний профілактичний захист дерев’яних конструкцій дахів, стін, підлог,дерев’яних решіток,перегородок, та інших уражених пліснявою, бактеріями або грибками ділянок.


  Підготовка основи : деревина має бути очищеною від кори, лика,всіх забруднень і старих фарб. Частини, вражені дерево руйнуючим грибком, слід ліквідувати та замінити здоровим просоченим деревом.


  Спосіб застосування : перед застосуванням розвести водою у співвідношенні 1 кг продукту на 9 л. води (біоцидний захист) або 1 кг. продукту на 1 л. води (протипожежний захист). Пензлем або розпиленням здійснюють одну, дві або три обробки в залежності від сфери застосування і вологості деревини. Наступний шар наноситься після висихання попереднього.


  Кольорові модифікації : зелений, коричневий, безколірний. Препарат без барвника тонує дерево у світло – жовтий колір.


  Застереження : Засіб не призначений для обробки дерев'яних меблів, іграшок деревини, призначеної для безпосереднього контакту з харчовими продуктами, кормом або питною водою.