КОНТАКТИ

© Gutti-Dekor, 2009-2011 р.

  Древосан Профі – високоефективний концентрований , що розводиться водою, антисептик для захисту деревини,а також мінеральних основ (цегляна кладка,черепиця). Гарантує тривалий і надійний захист дерев’яних конструкцій від грибків, плісняви, синяви, моху, водоростей, бактерій та комах – шкідників. Не вимивається, придатний як для деревини всередині приміщень, так і для зовнішніх дерев’яних конструкцій, що піддаються атмосферному впливу.


  Сфера застосування : дерев’яні конструкції дахів, стіни, підлоги, дерев’яні решітки, перегородки, мансарди, садові меблі, огорожі та ін., які не мають безпосереднього контакту із землею, а також цегляна кладка та інші матеріальні основи, вражені пліснявою, мохом, водоростями, бактеріями або грибками.


  Підготовка основи : деревина має бути очищеною від кори, лика,всіх забруднень і старих фарб. Частини, вражені дерево руйнуючим грибком, слід ліквідувати та замінити здоровим просоченим деревом.


  Спосіб застосування :перед застосуванням розвести водою у співвідношенні 1 кг продукту на 19 л води (суха деревина вологістю до 25 %) або 1 кг продукту на 9 л води (волога деревина вологістю до 25%). Пензлем або розпиленням здійснюють одну, дві або три обробки в залежності від сфери застосування і вологості деревини. Наступний шар наноситься після висихання попереднього.


  Кольорові модифікації : зелена, коричнева або жовта. Препарат без барвника тонує дерево у світло–жовтий колір.