КОНТАКТИ

© Gutti-Dekor, 2009-2011 р.

  Древосан Антиблю – висококонцентрований, що розводиться водою, рідкий просочуючий препарат. Призначений для  захисту будівельної деревини від синяви, грибків та плісняви.


  Сфера застосування : призначений перш за все для захисту свіжозрубаної і свіжопиляної деревини, оциліндрованого  брусу , а також деревини на сладуванні.


  Підготовка основи : деревина має бути очищеною від кори, лика, всіх забруднень і старих фарб. Частини, вражені  дерево-руйнуючим грибком, слід ліквідувати та замінити здоровим просоченим деревом.


  Спосіб застосування : Просочуючий розчин готується розведенням концентрату у воді. Препарат наноситься  зануренням, поливом, розпиленням або пензлем. Обробляти дерево бажано відразу після рубання або розпилювання. Захист має бути здійсненим на всій поверхні деревини. Деревина не має залишатися в контакті із землею. Перед  застосуванням необхідно розвести водою у співвідношенні: 1 кг продукту до 99 літрів води або 1 кг продукту до 49  літрів води, в залежності від ступеня загрози деревині. Можна наносити зануренням, поливом, розпиленням (в закритих  установках) або пензлем.


  Кольорові модифікації : безколірний